Ketsbaia, spasi nas: "Protiv Grčke idemo na pobjedu, situacija u skupini nas ne zanima"

IME Temur Ketsbaia dobro je poznato svim navijačima Dinama. Gruzijac je prije 14 godina bacio u očaj sve modre navijače kada je u 119. minuti zabio za Newcastle i zatvorio Croatiji vrata Lige prvaka.

Nije to jedini "grijeh" danas 43-godišnjeg Ketsbaije koji vodi gruzijsku reprezentaciju. Gruzija nas je u ovim kvalifikacijama svladala 1:0 u Tbilisiju i otkinula nam važna tri boda, a onda namučila u Splitu. Hrvatska je slavila 2:1, ali smo prvi gol zabili tek u 76. minuti.

Vrijeme je da Ketsbaia vrati dugove. Gruzija u utorak mora svladati Grčku, a mi Latviju kako bi se vratili na prvo mjesto i izbjegli dodatne kvalifikacije. Gruzija je već u Grčkoj uzela bod, a ohrabruju iizjave Ketsbaije uoči uzvrata u Tbilisiju.

"Želimo svladati Grke. Ne zanima nas situacija s ostalim momčadima u skupini. Jedino što nas zanima su tri boda. Ovo je posljednja utakmica kvalifikacija i možda smo izgubili šanse za proći dalje, ali želimo osvojiti tri boda ispred naših navijača", rekao je Ketsbaia.