KIKS GODINE Vratar Bayerna neviđenom greškom poklonio gol Realu

GOL kakav je Bayern primio protiv Reala u uzvratu polufinala Lige prvaka ne viđa se ni u amaterskim ligama. Ozlijeđenog Manuela Neuera veći dio sezone na golu Bavaraca mijenja Sven Ulreich, koji je napravio nevjerojatnu pogrešku na stadionu Santiago Bernabeu.

Kod rezultata 1:1, u 46. minuti Corentin Tolisso bio je pod pritiskom Tonija Kroosa te je vratio loptu svom vrataru. Ulreich je krenuo prema njoj i, čini se, želio je uhvatiti, ali onda kao da je shvatio da to ne smije napraviti pa se totalno zbunio, zbog čega je lopta prošla ispod njega, što je iskoristio Karim Benzema i s nekoliko metara zabio za vodstvo Reala 2:1.

Uzalud je James Rodriguez u 63. minuti izjednačio na 2:2, jer je Real na koncu prošao u finale s ukupnom pobjedom 4:3, a utučeni Ulriech dugo nakon utakmice ostao na travnjaku.