Klopp objasnio zbog čega je Liverpool u dvije minute primio dva gola protiv Milana

U PRVOM kolu Lige prvaka Liverpool i Milan odigrali su odličnu utakmicu, a Redsi su nakon preokreta slavili 3:2.

Liverpool je žestoko otvorio utakmicu. Poveo je u devetoj minuti autogolom Tomorija, dok je vrlo brzo nakon toga Salah propustio realizirati jedanaesterac za 2:0. Milan je taj pritisak izdržao samo s jednim primljenim golom, a na kraju prvog dijela eksplodirao je Rebić. Prvo je u 42. minuti precizno naciljao suprotni kut domaćih vrata za 1:1, a samo dvije minute kasnije sve je pripremio strijelcu Brahimu Diazu koji je zabio za Milanov preokret (2:1).

Međutim, u nastavku se dogodio novi preokret, ovaj put u režiji igrača Liverpoola. Zabijali su Salah i Henderson za konačnih 3:2.

"Prekrasna nogometna večer na Anfieldu. Počeli smo sjajno, ali nas je na kraju prvog poluvremena stigla kazna zbog opuštanja. Ponijela nas je naša odlična igra i izgubili smo disciplinu. Zato smo primili ta dva gola", rekao je Nijemac pa je dodao:

"Vjerovao sam da se možemo vratiti i pobijediti u nastavku. Zabili smo sjajne golove i zasluženo smo pobijedili."

U ovoj skupini još igraju Porto i Atletico.