Kome treba Payet? Pogledajte briljantne škarice Bilićevog napadača

WEST HAM je u 21. kolu Premiershipa slavio kod kuće protiv Crystal Palacea 3:0. Nakon turbulentnog tjedna u kojem je Slaven Bilić suspendirao Dimitrija Payeta, "čekićarima" je trebala pobjeda protiv Palacea kako bi se definitivno odvojili od dna.

Domaćine je u vodstvo doveo Feghouli u 68. minuti, a 11 minuta kasnije Andy Carroll zabio je jedan od najljepših golova ove sezone.

Antonio je ubacio s lijeve strane, a korpulentni napadač West Hama fantastičnim škaricama zakucao loptu pod gredu. Sedam minuta kasnije Lanzini je prekrasnim lobom zabio za konačnih 3:0.

"Pokušavam to na treninzima, ali nisam još nijednom ovako pogodio. Čim sam udario loptu znao sam da ide u gol. Da, to mi je najbolji gol u karijeri", rekao je nakon utakmice Carroll.