LIGA PRVAKA

Legia u 91. minuti jedva pobijedila Estonce

LEGIA je u Varšavi u utakmici 2. pretkola kvalifikacija za Ligu prvaka pobijedila estonsku Floru sa 2:1, a pogodak odluke zabio je Rafael Lopes u sudačkoj nadoknadi. Za 1:0 zabio je Bartosz Kapustka u trećoj minuti, a izjednačio je Rauno Sappinen u 53. minuti.

U susretu između Mure i Ludogoreca nije bilo golova, a bila je to treća uzastopna europska utakmica bugarskog kluba u kojoj hrvatski vratar Kristijan Kahlina nije primio gol. Podsjetimo, Ludogorec je u prvom pretkolu s dva puta po 1:0 izbacio Šahtjor Soligorsk.

Hrvatski reprezentativac Josip Juranović odigrao je cijeli susret za poljski sastav. Najuvjerljiviju pobjedu kola ostvario je PSV Eindhoven deklasiravši Galatasaray 5-1. Tri gola je zabio Eran Zahavi (2., 35., 84.), a dva Mario Gotze (51., 88.). Za turski sastav je zabio Emre Kilinc u 42. minuti.