Lokomotivi pripao mali zagrebački derbi

MALI zagrebački derbi u 26. kolu Prve HNL pripao je Lokomotivi i treći put ove sezone. Momčad Sretena Ćuka slavila je s 3:1 u Kranjčevićevoj protiv posljednjeplasiranog Zagreba i prigrabila četvrtu poziciju.

Ivan Fiolić donio je vodstvo "gostima" u 16. minuti. Silne promašaje protivnika kaznio je kapetan Zagreba Gabrijel Boban nakon kornera i poravnao u 78. No onda je Fiolić svega četiri minute kasnije zaobišao vratara Dominika Livakovića i svojim drugim golom vratio prednost Lokosima, a točku na i s par metara stavio Mirko Marić u sudačkoj nadoknadi nakon asistencije Franka Andrijaševića.

Lokomotiva je upisala novu 12. pobjedu u natjecanju i nastavila lijepu tradiciju protiv susjeda, od kojeg je izgubila samo jednom od 2010. godine.

[NOVA POBJEDA - NOVO SLAVLJE!] 󾠀󾠓Uživo iz svlačionice nakon pobjede nad Zagrebom 1:3!!󾠚󾠔