LIGA PRVAKA

LP: Hrvatski reprezentativac asistent u pobjedi Kopenhagena

HRVATSKI veznjak Karlo Bartolec bio je asistent za prvi pogodak FC Kopenhagena koji je u prvoj utakmici 2. pretkola nogometne Lige prvaka kao gost u Oswestryju svladao velškog predstavnika TNS sa 2:0 (1:0).

Bartolec, koji je odigrao čitav susret za FC Kopenhagen, asistirao je u 18. minuti Sotiriouu, dok je drugi pogodak postigao Skov u 61. minuti iz 11-erca.

The New Saints - FC København Live Score

Antonio Jakoliš igrao je za APOEL iz Nikozije do 70. minute u 1:0 (1:0) gostujućoj pobjedi protiv Sutjeske u Nikšiću.

U Plzenu su domaća Viktoria i grčki Olympiakos odigrali bez golova 0:0, dok utakmica nominalno najzvučnijih protivnika nije razočarala i viđeno je najviše pogodaka. Domaći PSV savladao je Basel s 3:2. U utakmici u kojoj su gosti došli do vodstva u 79. minuti, Nizozemci su ipak na kraju uspjeli slaviti.