Ludi Premiership: Čak 23 gola u pet utakmica, svi domaćini utrpali po tri komada

SAVRŠEN dan za domaćine u 15. kolu Premiershipa pokvario je Crystal Palace, koji je golom Campbella u 89. minuti za konačnih 3:3, uzeo bod Hull Cityju. Na svim drugim susretima domaćini su slavili i zabili tri gola.

Tko zna gdje bi bio kraj tom Crystal Palaceu da su malo koncentriraniji u obrani i da nisu ove sezone primili već 29 golova. Momčad Alana Pardewa zabila je čak tri gola više od petoplasiranog Tottenhama, no zahvaljujući hororu u zadnjoj liniji tek su na 14. mjestu.

Prosjek od 5,1 golova po utakmici

Ako ništa drugo, navijačima svako kolo prirede spetkakl. Na njihovih zadnjih sedam utakmica palo je 36 golova, što je nevjerojatan prosjek od 5,1 gola po susretu. U ludoj utakmici protiv Hulla, u zadnjih 20 minuta pala su četiri gola, a momčadi su zajedno pucale 33 puta na gol.

Hull City vs Crystal Palace 3-3 All Goals... by footballlivehdnow

Igračima i navijačima Stoke Cityja uglavnom pada mrak na oči kad putuju u goste Arsenalu. Do današnje utakmice izgubili su 13 gostovanja zaredom na Emiratesu i starom Highburyju. A dobro su počeli u 14. pokušaju da nešto naprave u Londonu.

Arsenal vs Stoke 3-1 All goals and highlights... by Neo-Media

Charlie Adam doveo ih je u vodstvo u 29. minuti iz penala, no do poluvremena je Walcott izjednačio, a u nastavku Özil i Iwobi donijeli sva tri boda Arsenalu. Tako je momčad Arsenea Wengera, barem do sutra, vodeća na tablici.

Premiership, 15. kolo:

Watford - Everton 3:2 (Okaka 36', 64', Prödl 59' / Lukaku 17', 86')

Arsenal - Stoke 3:1 (Walcott 42', Özil 49', Iwobi 75' / Adam 29'-11m)

Burnley - Bournemouth 3:2 (Hendrick 13', Ward 16', Boyd 75' / Afobe 45', Daniels 90'+1')

Hull - Crystal Palace 3:3 (Snodgrass 27'-11m, Diomande 72', Livermore 78' / Benteke 52'-11m, Zaha 70', Campbell 89')

Swansea - Sunderland 3:0 (Sigurdsson 51'-11m, Llorente 54', 80')