Pogledajte što je Mandžukić radio Realu u utakmici sezone

MARIO MANDŽUKIĆ zabio je dva gola za vodstvo Juventusa 0:2 protiv Reala na Santiago Bernabeuu, Talijani su zabili i treći, ali u šokantnoj završnici Real je iz penala u sudačkoj nadoknadi s 1:3 prošao dalje.

Hrvatski napadač pogodio je glavom pod gredu u 2. minuti na ubačaj bivšeg veznjaka Reala Samija Khedire.

Mandžukić je zabio nakon točno 76 sekundi, a Real nikad u povijesti nije brže primio pogodak na domaćem terenu u Ligi prvaka.

Mandžukiću je ovo tek osmi pogodak ove sezone u 37 nastupa i treći u Ligi prvaka. Posljednji gol zabio je još 3. siječnja u talijanskom kupu protiv Torina.

Šansu za drugi pogodak Mandžo je imao samo nekoliko minuta kasnije, a onda dobio i žuti karton...

A onda zabio drugi gol za 0:2 i doveo Juve na korak do čuda.

U drugom dijelu nastavio je stvarati probleme Realu i bio je jedan od najborbenijih igrača na terenu.