Mladi dinamovci saznali protivnika u Ligi prvaka

JUNIORSKA momčad Dinama plasirala se u četvrtfinale Lige prvaka mladih nakon što je u dvoboju osmine finala u utorak na stadionu Hitrec-Kacian pobijedila Liverpool boljim izvođenjem jedanaesteraca.

Mladi Modri, pod vodstvom Igora Jovićevića, u četvrtfinalu juniorske Lige prvaka igrat će protiv londonskog Chelseaja. Oni su opravdali ulogu favorita protiv francuskog Montpelliera.

Chelsea je slavio s 2:1 zahvaljujući golovima Castilla u 72. i McCormicka u 81. minuti, a jedini gol za goste postigao je Abouyev u 78. minuti utakmice.

Na vratima londonskog kluba bio je mladi hrvatski vratar Karlo Žiger, 17-godišnjak koji je ove sezone nastupio u dvije utakmice juniorske Lige prvaka.

Protiv Montpelliera danas zaradio je žuti karton u 90. minuti zbog zadržavanja igre.

Chelsea će i protiv Dinama biti veliki favorit jer je riječ o momčadi koja je najuspješnija u ovom natjecanju. U posljednje četiri godine juniorske Lige prvaka dvaput su bili prvaci te još jednom igrali i polufinale.

Utakmica između Dinama i Chelseaja odigrat će se 2. ili 3. travnja.