Čudo od djeteta donijelo pobjedu Realu. Modrić mu poručio: Bravo, mali brate

REAL MADRID upisao je novu pobjedu u španjolskom prvenstvu i tako napravio velik korak ka novoj tituli. Kod Real Sociedada pobijedio je 0:1, a jedini gol na susretu zabio je 19-godišnji turski veznjak Arda Guler u 29. minuti. Luka Modrić igrao je od prve minute, a napustio je teren u 84., kad ga je zamijenio Lucas Vazquez.

Guleru je to bio drugi pogodak u osmom nastupu za Real, a nakon utakmice dobio je brojne čestitke. U komentarima na Instagramu javio mu se i Modrić, koji je napisao: "Bravo, little brate", odnosno: "Bravo, mali brate."

Guler je ove sezone malo igrao zbog problema s ozljedama, no u Realu računaju da bi upravo on mogao biti Modrićev nasljednik u veznom redu. Stoga je od prvog dana pod povećalom njihov odnos, a Modrić je mladog Turčina uzeo pod svoju ruku. Podsjetimo, Guler je u Real stigao prošlog ljeta iz Fenerbahčea za 20 milijuna eura.