HRVATSKI TRENERI

MONACO - NICE 2:1 Kovač nastavlja rasturati, pobijedio je šest utakmica u nizu

NIKO KOVAČ je s Monacom stigao do šeste prvenstvene pobjede u nizu. Na domaćem terenu svladali su velikog rivala Nicu u Derbiju Azurne obale 2:1.

Monaco je u vodstvo došao u 17. minuti. Precizan je iz kaznenog udarca bio Wissam Ben Yedder. Taj rezultat trajao je sve do 47. minute kada su gosti odigrali savršenu akciju i u nekoliko dodavanja izbacili cijelu domaću momčad. Realizator je bio Pierre Lees Melou. Junak Monaca bio je Ben Yedder koji je fantastičnim golom iz slobodnog udarca donio pobjedu svojoj momčadi. Bio je to petnaesti gol Monaca iz prekida ove sezone, po čemu su uvjerljivo vodeća momčad liga petice.