NASLOV PRVAKA NA VIDIKU Chelsea bacio na koljena i Stoke

CHELSEA je sve bliži šestom naslovu prvaka Engleske. Bluesi su slavili kod Stokea s 2:1 u 29. kolu Premier lige i trenutačno imaju 13 bodova više od Tottenhama i Manchester Cityja, koji imaju i utakmicu manje.

Momčad Antonija Contea upisala je treću pobjedu zaredom, te četvrtu u posljednjih pet utakmica. A, povela je u 13. minuti, kada je Willian majstorski izveo slobodan udarac s lijeve strane i iznenadio vratara Granta na prvoj vratnici.

Međutim, domaćin je uspio izjednačiti u 38. minuti preko Waltera, koji je pogodio iz penala koji je skrivio Gary Cahill.

Ipak, branič Chelseaja uspio se iskupiti u 87. minuti. Cesc Fabregas izveo je korner s desne strane, obrana Stokea katastrofalno reagirala, a Cahill zakucao loptu u mrežu za novu pobjedu i vjerojatno titulu prvaka Engleske.

Hull City je deklasiran kod Evertona (4:0), a Sunderland je u borbi za ostanak osvojio mršavi bod doma protiv Burnleya (0:0).