Liga prvaka

Neslaganje o izvođaču slobodnjaka igrači Dinamo Kijeva riješili igrom

DINAMO Kijev je u gostima svladao Gent rezultatom 1:2 i došao na korak do ulaska u Ligu prvaka. Već u devetoj minuti je ukrajinski sastav u vodstvo doveo Vladyslav Supryaga.

Opušteni i raspoloženi gosti su u 24. minuti imali slobodni udarac u opasnoj zoni, a napadač Carlos De Pena i veznjak Mykola Shaparenkc su izvođača dogovorili popularnom igrom kamen, škare i papir.

Kamera je uhvatila taj simpatični detalj, a u igri je pobijedio Pena, koji nije dobro izveo slobodnjak. Naime, on je završio ravno u rukama vratara domaćih Roefa.

Upravo je spomenuti Pena donio pobjedu gostima pogotkom u 79. minuti. U 41. je izjednačio Kleindienst.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ SLOBODNJAK DINAMA.

*Zbog zakonskih restrikcija i TV prava portali ne smiju objavljivati videomaterijale.