Nezaustavljivi Perišić opet zabio!

U TIJEKU je 26. kolo belgijske Jupiler lige, a sastaju se Roeselare i Mouscron. Već od 19. minute poveli su domaćini i to pogotkom talentiranog hrvatskog veznjaka Ivana Perišića.

Za konačnih 2:0 i petu pobjedu u 25 kola strijelac je bio Dissa u 78. minuti.

S ovom pobjedom Roeselare je pobjegao sa začelja Jupiler lige i trenutno zauzima 16. mjesto ljestvice sa 20 bodova, tri više od posljednjeg Bergena.

Podsjetimo, Perišić je u fantastičnoj formi u posljednje vrijeme, a u deset utakmica koliko je odigrao za Roeselare otkada je došao, zabio je nevjerojatnih osam golova.

Zvonimir Deranja prosjedio je na Mouscronovoj klupi svih devedeset minuta dvoboja.

Gent je na svom stadionu pobijedio Tubizea 2-0. Svih devedeset minuta u domaćoj je momčadi odradio Dario Smoje, nekad stoper Rijeke i Dinama, koji je nastupio prvi put za svoj klub od drugoga studenog prošle godine.