Pamićevi buntovnici dobili Varaždince i približili se Europi na tri boda

TURBULENTNI tjedan nogometaši Karlovca zaokružili su na najbolji mogući način, pobjedom protiv Varaždina u 21. kolu HNL-a.

Karlovčani su slavili s minimalnih 1:0, a jedini pogodak na utakmici zabio je Karlo Primorac u 28. minuti. Nakon što im se poslije prepirki s Upravom na klupu vratio trener Pamić, uspjeli su doći do prve pobjede, kojom su skočili na šesto mjesto, samo tri boda udaljeno od trećeplasiranog Splita.

Varaždinci su prije Primorčeva pogotka bili nešto konkretniji, ali na kraju moraju biti sretni što su stadion kraj Korane napustili samo s jednim golom u mreži. Kad su se gosti u drugom poluvremenu otvorili i krenuli po izjednačenje, Karlovčani (Jerneić, Husić, Paracki, Primorac) su im propustili natrpati mrežu i popraviti gol-razliku uoči nastavka sezone.