PERIŠIĆ ODLUČIO DERBI Dvije asistencije u rušenju Rome na Olimpicu

INTER je srušio Romu na Olimpicu s 3:1 u velikom derbiju drugog kola Serie A. Rimljani su vodili 1:0, pogodili tri puta okvir gola, ali su Nerazzurri preživjeli i preko Maura Icardija i Ivana Perišića kreirali veliki preokret.

Sve je krenulo sjajno po momčad Eusebija Di Francesca. Edin Džeko zabio je za vodstvo u 13. minuti nakon duge lopte Radje Nainggolana. Nakon toga je Roma tri puta pogodila okvir gola, od čega dva pri vodstvu 1:0.

Međutim, gosti su čekali i dočekali svih "pet minuta" preko junaka Perišića i Icardija. Argentinski napadač prvo je izjednačio u 67, a deset minuta kasnije Hrvat je sjajno prošao po lijevoj strani, ubacio u šesnaesterac, gdje je kapetan Intera iz okreta zabio za preokret 1:2.

No, tu se hrvatski reprezentativac i bivši igrač Hajduka nije zaustavio, naprotiv. Ponovno je u 87. ubacio s lijeve strane na prvu vratnicu, a tamo Matias Vecino, pojačanje iz Fiorentine, zabio i potpisao svoj prvi gol za momčad iz Lombardije.

Perišić je do sada upisao tri asistencije u Serie i na najbolji način otvorio novu sezonu u crno-plavom dresu.