Pobjeda Valencie, remi Real Madrida i Barcelone

POGOTKOM Antonia Nuneza četiri minute prije kraja utakmice španjolski prvak Real Madrid uspio je izvuči bod na gostovanju protiv Villarreala.

Domaćin je poveo pogotkom Brazilca Sonnya Andersona u 73. minuti. Bod je osvojila i Barcelona koja je na Nou Campu ugostila Sevillu. Gosti su poveli u 10. minuti pogotkom Jose Antonio Reyesa iz jedanaesterca. Međutim, za "play of the day" pobrinuo se Brazilac Ronaldinho, koji je u 58. minuti nanizao nekoliko igrača Seville i potom postigao pogodak.

Rezultatom 1:1 završio je i ogled španjolskog doprvaka Real Sociedada i Celte. Darko Kovačević je u 37. minuti doveo Real u vodstvo, a njegov sunarodnjak Savo Milošević izjednačio je rezultat u 63. minuti.

Jedinu pobjedu večeru izborila je Valencia na gostovanju protiv Osasune. Pogodak vrijedan tri boda postigao je Ruben Baraja u 51. minuti.