LIGA PRVAKA

Pogledajte kako je Neymar promašio tri gola u deset minuta

NEYMAR je u samo deset minuta prvog poluvremena uzvratne utakmice četvrtfinala Lige prvaka propustio zabiti iz tri velike prilike i tako puno prije kraja utakmice riješiti prolazak PSG-a protiv Bayerna.

PSG je u prvoj utakmici u Münchenu pobijedio 3:2, a od 27. do 37. minute uzvrata, u kojem je Bayern pobijedio1:0, Neymar je pri rezultatu 0:0 čak tri puta propustio gol-šanse.

Prvo ga je Mbappe savršeno poslužio za gol. Neymar je ostao sam pred Manuelom Neuerom, ali je s deset metara umjesto gola pogodio nogu istrčalog golmana Bayerna.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ KAKO NEYMAR NIJE ZABIO SAM PRED NEUEROM.

Zatim je u 37. minuti s lijeve strane na rubu kaznenog prostora lažnjakom poslao u prazno Kingsleya Comana i lijepo pucao desnicom, ali je pogodio prečku.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ KAKO JE NEYMAR POGODIO PREČKU.

Samo minutu kasnije, u kontri ga je opet Mbappe poslužio tako da je ostao sam pred Neuerom. Neymar ga je sada savladao, ali je umjesto gola, prizemnim udarcem pogodio stativu.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ KAKO JE NEYMAR POGODIO STATIVU.