Pogledajte koliko je navijača došlo na prijateljsku utakmicu Hajduka u Mostaru

HAJDUK je reprezentativnu pauzu odlučio iskoristiti za prijateljsku utakmicu u Mostaru u kojoj je rezultatom 1:1 remizirao s HŠK Zrinjskim, aktualnim prvakom Bosne i Hercegovine. Zrinjski je poveo u trećoj minuti golom bivšeg napadača Dinama i Istre Marija Ćužea, a izjednačio je Nikola Kalinić deset minuta kasnije. Posebno je impresivno vidjeti koliki je broj navijača odlučio posjetiti ovu prijateljsku utakmicu.

Naime, na stadionu Zrinjskog, koji ima kapacitet od oko 13 tisuća mjesta, može se jasno vidjeti kako je jedna od tribina prilično ispunjena, a kako pišu mediji iz BiH, spekulira se da je na utakmicu došlo između tri i pet tisuća navijača. Brojka je to koje se ne bi posramila ni većina natjecateljskih utakmica u HNL-u.