Pogledajte Kovačićev promašeni penal protiv Reala

MATEO KOVAČIĆ ušao je u 112. minuti uzvratne utakmice četvrtfinala Lige prvaka između Manchester Cityja i Real Madrida. Nakon produžetaka na Etihadu ukupan rezultat bio je 4:4, a Real Madrid prošao je u polufinale nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca.

Ukrajinac ga pročitao

Hrvatski reprezentativac Kovačić izveo je treći jedanaesterac za svoju momčad, no njegov je udarac sjajnom obranom zaustavio Realov Ukrajinac Andrij Lunjin. Prije Kovačića svoj je penal očajno izveo Bernardo Silva, a Real je to iskoristio te pogocima Judea Bellinghama, Lucasa Vazqueza, Nacha Fernandeza i Antonija Rudigera ušao u polufinale Lige prvaka.

I Modrić je promašio penal

Prvi penal za Real promašio je Luka Modrić. Za City su precizni bili Julian Alvarez, Phil Foden i Ederson. Real Madrid je u 12. minuti poveo golom Rodryga, a Kevin De Bruyne u 76. minuti izjednačio je na 1:1. Real će u polufinalu igrati protiv Bayerna.