LUKA MODRIĆ

Pogledajte majstorski gol Modrića za pobjedu. Realu to nije bilo dovoljno za naslov

REAL MADRID pobijedio je Villarreal 2:1 u posljednjem kolu La Lige, a pobjednički gol zabio je Luka Modrić u 92. minuti.

Ta pobjeda nije bila dovoljna Realu za obranu naslova. Prvak je njihov gradski rival Atletico.

Modrić je zabio nakon ubačaja Karima Benzeme s lijeve strane. Na nešto više od 11 metara primio je Benzemin ubačaj na prsa, namjestio se na udarac i lijepo pogodio za preokret i pobjedu dvije minute prije kraja utakmice.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOL

Villarreal je došao u vodstvo golom Pina u 20. minuti. Benzema je u 87. izjednačio, a Modrić u 92. minuti donio pobjedu.

Modriću je to bio sedmi gol sezone. U 49 utakmica kroz 3801 minutu skupio je i šest asistencija u svim natjecanjima ove sezone.