euro 2020

Pogledajte najgori promašaj Eura. Müller je na Wembleyju izbacio Njemačku

NJEMAČKA je ispala već u prvoj nokaut-rundi od Engleske, koja ju je na Wembleyju pobijedila 2:0, ali njemačka legenda je osam minuta prije kraja promašila izjednačenje.

Pri vodstvu Engleske 1:0 Kai Havertz je u kontri sjajnom loptom gurnuo Thomasa Müllera samog prema suparničkom golu.

Müller je odlično reagirao na proigravanje te se probio ispred trojice suparnika. Međutim, kada je izašao sam pred Jordana Pickforda, s ruba kaznenog prostora pucao je pokraj gola.

Nevjerojatan promašaj, posebno za ofenzivca koji je u karijeri postigao preko 250 golova, bio je poguban za Njemačku i praktično je značio njeno ispadanje u osmini finala Eura jer je samo tri minute kasnije Harry Kane zabio gol koji je dotukao Elf.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ NEVJEROJATNI PROMAŠAJ.