hnl

VIDEO Dva komična autogola i Livajina majstorija. Pogledajte sažetak lude utakmice

LOKOMOTIVA i Hajduk su jučer u Kranjčevićevoj odigrali 3:3 u 19. kolu HNL-a u jednoj od najuzbudljivijih utakmica ove sezone.

Domaćini su zaustavili Hajdukov niz od pet pobjeda zaredom, a poveli su u 11. minuti komičnim autogolom Josipa Eleza. Hajduk je izjednačio prekrasnim golom Marka Livaje u 33. minuti, da bi Lokomotiva ponovno povela u 63. minuti preko Marića. Uslijedila je infarktna završnica, u kojoj je Jan Mlakar s dva gola u 77. i 81. minuti potpuno okrenuo susret, a bod Lokomotivi donio je Nikola Katić rijetko viđenim autogolom četiri minute prije kraja.

> KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ SAŽETAK UTAKMICE.

U sudačkoj nadoknadi su gosti tražili penal nakon igranja rukom Cipetića u šesnaestercu, ali sudac Tihomir Pejin je pustio igru. Hajduk je propustio iskoristiti kiks Rijeke da joj se približi te je omogućio Dinamu da ga eventualnom današnjom pobjedom protiv Slavena (17:05) potpuno dostigne.