HRVATSKI NOGOMETAŠI

Pogledajte Rakitićevu asistenciju Messiju. Argentinac mu je odmah zahvalio

Screenshot

BARCELONA je u 11. kolu La Lige razbila Valladolid 5:1, a Ivan Rakitić odigrao je posljednjih pola sata što mu je bio dovoljno za asistenciju Leu Messiju u 75. minuti.

Lijepo je hrvatski veznjak pronašao Argentinca koji se, kako je već uobičajeno, lako snašao i poentirao. Messi je odmah krenuo Rakitiću u zagrljaj kako bi mu zahvalio.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava, portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku možete pogledati OVDJE.

Bila je to prva Rakitićeva asistencija ove sezone, a u istoj utakmici Messi je prekrasno zabio svoj 50. gol iz slobodnih udaraca.

Dvostruki strijelac za Katalonce bio je čudesni Messi (34. i 75. minuta), a po jednom su pogađali Lenglet (2. minuta), Vidal (29. minuta) i Suarez (77. minuta). Jedini gol za goste zabio je Kiko u 15. minuti.

Prvak se tako vratio na prvo mjesto prvenstvene ljestvice, a za Rakitića je ovo možda i najava boljih dana u klubu nakon što je ove sezone izgubio mjesto u prvih 11 Ernestea Valverdea.