Pogledajte reakciju Simeonea nakon što mu je igrač promašio gol za četvrtfinale LP-a

FENOMENALNA utakmica odigrana je u Madridu. Inter je iz prvog dvoboja osmine finala LP-a donio 1:0, a onda je tu prednost poduplao golom Dimarca u 33. minuti. Antoine Griezmann je izjednačio dvije minute kasnije, a sve do samog kraja regularnog dijela nije bilo golova. Onda je Memphis Depay u 87. minuti zabio za Atletico i tako osigurao produžetke.

No, mogao je Atletico u zadnjoj sekundi i do pobjede od dva razlike i do četvrtfinala nakon 90 minuta. Griezmann je napravio sve i dao je na zicer loptu Rodrigu Riquelmeu koji iz idealne šanse puca preko gola. Reakcija trenera Atletica Diega Simeonea najbolje govori kakva je to šansa bila. Argentinac sa samo srušio uz aut liniju. Ipak, na kraju je Simeone slavio jer je Atletico prošao dalje nakon penala.