LIGE PETICE

Pogledajte sjajan potez Lovre Majera u pobjedi Rennesa protiv Lyona 4:1

NOGOMETAŠI Rennesa pobijedili su Lyon 4:1 u utakmici 13. kola francuske Ligue 1. Hrvatski reprezentativac Lovro Majer odigrao je 90 minuta i bio jedan od najboljih igrača na terenu.

Ogled petoplasirane i šestoplasirane momčadi francuskog prvenstva riješen je rezultatski uvjerljivo u korist domaćina, kojeg su do pobjede vodili golovi koje su postigli Gaetan Laborde pred kraj prvog dijela te Hamari Traore i dvostruki strijelac Adrien Truffert u drugom poluvremenu. Konačan rezultat u 93. minuti postavio je Lucas Paqueta.

Grafika: Sofascore za IndexSport

Samo PSG tako uvjerljiv protiv Lyona

Truffert je svoja dva gola zabio nakon što je ušao u igru u 73. minuti.

Bila je ovo četvrta utakmica Lyona u kojoj je primio četiri gola od sezone 2018/19. U tri prethodne toliko im je zabio PSG.

Majer je bio istaknut u redovima Rennesa cijelu utakmicu, a posebno je oduševio u 50. minuti kad je prebacio cijelu obranu Lyona u akciji iz koje je postignut gol za 2:0.