Pogledajte spektakularan pogodak u MLS-u. Ronaldinho mu se divio s tribina

Screenshot: Twitter

ORLANDO CITY i Philadelphia Union odigrali su 2:2 u MLS-u tijekom noći sa srijede na četvrtak. Duncan McGuire doveo je Orlando u vodstvo u 13. minuti, a na 2:0 povećao je Martin Ojeda u 54. No gosti su se vratili i uzeli bod. Za smanjenje zaostatka pogodio je Jack McGlynn u 60., a jedan od najboljih pogodaka sezone u 90. minuti zabio je Jose Martinez.

Union se pokušavao spasiti u jednom od zadnjih napada, kada je 28-godišnji Martinez odbijenu loptu puknuo fantastičnim volejom s više od 30 metara. Bacio se golman Orlanda Mason Stajduhar, ali nije uspio spriječiti pogodak. Martinezu je to bio prvi gol u MLS-u.

Martinez je pogodak postigao ispred legendarnih brazilskih nogometaša Roberta Carlosa i Ronaldinha, koji su posjetili Orlando povodom revijalne utakmice bivših zvijezda koja će se održati na stadionu Exploria. Inače, Philadelphia se nalazi na četvrtom mjestu Istočne konferencije s 31 bodom, dok je Orlando sedmi s 27 bodova.