Liga prvaka

Pogledajte sporno zaleđe Dinama iz 15. minute na koje su ogorčeni igrači

Screenshot: Arena Sport

NOGOMETAŠI Dinama ispali su iz Lige prvaka u trećem pretkolu. Bolji je u Budimpešti rezultatom 2:1 bio mađarski prvak Ferencvaroš.

Nakon utakmice su se Dinamovi igrači žalili na nepostojeće zaleđe Amera Gojaka iz 15. minute. Naime, nakon njegovog ubačaja se Joško Gvardiol našao u izglednoj situaciji za postizanje pogotka, ali je njemački pomoćnik Jan Seidel podigao zastavicu.

Mogao je to biti pogodak za 1:1 jer je Dinamo već u drugoj minuti primio gol. Strijelac je tada bio kapetan domaćih Gergo Lovrencsics.

Unatoč prosvjedima Dinamovaca, Seidel je ostao dosljedan svojoj odluci. U ovoj fazi natjecanja VAR još uvijek nije u funkciji pa je sučeva ipak bila zadnja.