Prekid crne serije Medvjeda: Hečimović donio pobjedu u zadnjoj minuti!

MEDVEŠČAK je konačno na gostovanju kod Jasenica uspio prekinuti crni niz od sedam poraza. Medvjedi su u 11. kolu EBEL lige u Sloveniji slavili 3:2.

No, ni ovaj put nije moglo bez drame, odlučujući gol zabio je John Hečimović 48 sekundi prije kraja! Poveli su domaćini preko Saboliča u četvrtoj minuti da bi sedam minuta kasnije izjednačio Ouellette. Fox je u drugoj trećini zabio za preokret, ali Hafner u 48. izjednačuje za 2:2. I kad su svi pomislili da će gledati produžetke, Hečimović je na donio dva boda Medveščaku nakon što je isključen Razinger. Prvi nastup ubilježio je Brad Smith, napadač je počeo umjesto Jeffreyja Coreyja koji više nije u rosteru.

Medveščak je ovom pobjedom skočio na sedmo mjesto, sada s 11 bodova, dok su Jesenice ostale posljednje, desete sa samo 3 boda. Dodajmo da je Olimpija u 11. kolu u ljubljani pobijedila vodeći Villach s 3:0.