PSG doma u 95. minuti izvukao bod protiv momčadi koja se bori za opstanak

VODEĆA momčad na ljestvici francuskog prvenstva PSG izvukao je tek bod u utakmici protiv Le Havrea, momčadi koja se bori za opstanak u ligi. Rezultat utakmice bio je 3:3. Andre Ayew, Abdoulaye Toure i Christopher Operi zabijali su za pobjedničku momčad, dok su za PSG pogađali Achraf Hakimi, Bradley Barcola i Goncalo Ramos, koji je u 95. minuti pogodio za izjednačenje.

PSG je izašao na teren u kombiniranom sastavu, a najveća zvijezda kluba Kylian Mbappe je nastupio tek u drugom poluvremenu, kad je ušao s klupe. S klupe je ušao i junak portugalski napadač Ramos, koji je donio bod PSG-u. Momčad Luisa Enriquea ima 12 bodova prednosti pred Monacom i sigurno ide prema još jednom naslovu prvaka. PSG na orvi maj ima prvu utakmicu polufinala lige prvaka - gostuje kod Borussije Dortmund.