PSG preokretom slomio Lyon i došao na tri boda od Monaca

U DERBIJU 30. kola francuskog nogometnog prvenstva PSG je pobijedio Lyon s 2:1 i ponovno stigao na tri boda zaostatka za vodećim Monacom.

Lyon je poveo već u šestoj minuti preko svog najboljeg strijelca Alexandrea Lacazettea, no aktualni prvak je do kraja prvog dijela okrenuo rezultat preko Adriena Rabiota (34) i Juliana Draxlera (40). Za oba gola pariškog sastava asistirao je Javier Pastore.

buts PSG 2-1 Lyon - 19-03-2017 by skizofreno

PSG sada ima 68 bodova, tri manje od Monaca koji je na gostovanju pobijedio Caen 3:0. Monaco su do novog slavlja predvodili strijelci Kylian Mbappe (13, 81) i Fabinho (49-11m).

Za momčad iz Kneževine je branio Danijel Subašić, dok je u domaćim redovima cijeli susret odigrao Ivan Santini.

St Etienne je na gostovanju pobijedio Dijon 1:0, a pogodak odluke zabio je Jordan Veretout u 77. minuti.

Monaco vodi na ljestvici s 71 bodom, PSG je drugi s 68 dok je na trećem mjestu Nica s 64 boda. Lyon je četvrti s 50.