FRANCUSKI SUPERKUP

PSG - RENNES 2:1 Di Maria eurogolom Parižanima donio Superkup

PSG je danas u Shenzhenu slavio protiv Rennesa s 2:1 u utakmici Superkupa Francuske i tako na najbolji način otvorio novu sezonu. Aktualni prvak Francuske namučio se da bi došao do trofeja iako je u potpunosti nadigrao Rennes na neutralnom terenu.

Rennes je poveo golom Hunoua u 13. minuti i Parižani su nakon toga imali dosta problema s probijanjem njihove obrane. Ipak, Mbappe je u 57. minuti slomio otpor Rennesa i zabio za 1:1.

Gol odluke postigao je Angel Di Maria u 73. minuti. Argentinac je sjajno pogodio iz slobodnjaka i tako PSG-u donio prvi trofej ove sezone. Ovo je PSG-u deveti naslov Superkupa Francuske i sedmi uzastopno od 2013. godine.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava, portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali pogodak Angela Di Marije možete pogledati OVDJE