Raspucani Kramarić opet zabio: Pogledajte golčinu hrvatskog majstora

HOFFENHEIM Andreja Kramarića gostovao je  kod Herthe u Berlinu u 12. kolu Bundeslige. Završilo je 3:3.

Prvi gol za goste zabio je Demirbay već u 1. minuti, a za 2:0 pogodio je hrvatski majstor. Igrala se deseta minuta kad je vratar Hoffea Baumann ispucao loptu, obrana Herthe je zaspala, a Kramarić se sjajno oslobodio i fantastičnim udarcem probio je golmana momčadi iz Berlina. Remek-djelo Andreja Kramarića pogledajte OVDJE.

Kramarić je u posljednje vrijeme u fantastičnoj formi. Ovo mu je peti gol u nizu utakmica kluba i reprezentacije.

Na 2:1 je smanjio Ibišević, a u 56. minuti na 3:1 za goste povisio je Ermin Bičakčić. Ali, Hoffe nije izdržao. Leckie je prvo smanjio u 71., a onda Lazaro u 87. donio bod Berlinčanima.