Real razbio Legiju, Subašić i Monaco se spasili u zadnjim trenucima u Moskvi

U susretima 3. kola Lige prvaka u utorak pobjede su ubilježili Real, Borussia (D), Juventus i Leicester.

U skupini E Bayer i Tottenham su u Leverkusenu odigrali bez golova 0-0, a hrvatski reprezentazivac Tin Jedvaj ušao je u igru za domaći sastav u 74. minuti. U drugoj utakmici u Moskvi CSKA i Monaco su remizirali, a vrata francuske momčadi je čuvao Danijel Subašić.

U skupini F Real je u Madridu  očekivano "demolirao" poljsku Legiju s 5-1, a zanimljivo je da se u strijelce nije upisao Cristiano Ronaldo. Mateo Kovačić je ušao u igru u 80. minuti. U drugoj utakmici Borussia Dortmund je slavila kod Sportinga u Lisabonu s 2-1 pogocima Aubameyanga i Weigla, dok je za domaće smanjio Cesar.

U skupini G Leicester je nastavio s pobjedama, pogotkom Mahreza kod kuće se slavili protiv danskog Kopenhagena. Engleski prvak vodi u skupini s maksimalnih 9 bodova. Veliki posao je napravio Porto koji je kod Club Bruggea gubio s 0-1 do 69. minute, a do pobjede je došao iz kaznenog udarca u drugoj minuti sudačke nadoknade.