Četiri gola u Dortmundu, Borussia uzela bod Realu

ODIGRANE su prve utakmice drugog kola Lige prvaka. U derbiju večeri Borussia Dortmund i Real Madrid podijelili su bodove uzbudljivim remijem 2:2.

Europski prvak dvaput je prokockao vodstvo. U 17. minuti zabio je Ronaldo nakon lijepe akcije, a Borussia je izjednačila autogolom stopera Varanea i velike pogreške vratara Navasa nakon udarca Aubameyanga na isteku poluvremena.

Varane se iskupio pogotkom iz odbijenca nakon što je Benzema pogodio gredu, da bi tri minute prije kraja Schuerrle pogodio rašlje za konačnih 2.2. Kod Reala je Luka Modrić odigrao cijelu utakmicu, a Mateo Kovačić ušao u igru u 69. minuti.

U drugoj utakmici skupine Sporting Lisabon je s 2:0 pobijedio Legiju iz Varšave.

Sporting je sve riješio u 10 minuta prvog poluvremena. U 28. minuti Ruiz je doveo domaće u vodstvo, a u 37. Dost zabio za 2:0.

BORUSSIA DORTMUND - REAL MADRID 2:2

DORTMUND: Burko - Piszczek, Papastathopoulos, Ginter, Schmelzer - Weigl - Dembele, Gotze, Castro, Guerreiro - Aubameyang

REAL MADRID: Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Danilo - Modrić, Kroos, Rodriguez - Bale, Benzema, Ronaldo

SPORTING LISABON - LEGIA VARŠAVA  2:0