HNL

Sedam golova i drama zbog poništenog osmog. Ovako je izgledala utakmica sezone HNL-a

RIJEKA i Gorica jučer su odigrale utakmicu sezone HNL-a i jednu od najluđih utakmica u posljednjih nekoliko godina.

Momčad Gorana Tomića je već u 13. minuti imala 2:0 i rutinski je riješila prvo poluvrijeme. Nakon toga je bolje otvorila i drugo pa je već u 50. minuti došla do 3:0, a u 64. minuti i do velikih 4:0.

Činilo se kao da je Gorica gotova, da nema šanse za povratak, a onda je u 73. minuti zabila gol. Do kraja su pala još dva, ali nije bilo snage i za četvrti pa je Rijeka ipak slavila, a golove pogledajte na linku ispod.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ SAŽETAK UTAKMICE

Strijelci za Rijeku su bili Andrijašević u 11., Drmić u 13., Murić u 50. i Čerin u 64. minuti. Mitrović je pogodio za Goricu u 73., Mudrinski u 83., a autogol je zabio Lončar u 85. minuti.