Sopiću klub ispunio želju i doveo Hrvata uoči gostovanja kod Dinama

Foto: EPA

Hrvatski napadač Gabriel Debeljuh novi je igrač Kauno Žalgirisa, potvrdio je litavski klub. Ovaj 29-godišnjak u momčad trenera Željka Sopića dolazi kao slobodan igrač nakon što mu je istekao ugovor s rumunjskim klubom Otelul Galati. Kauno Žalgiris idući je suparnik zagrebačkog Dinama u trećem pretkolu Lige prvaka. Debeljuh će imati pravo nastupa u utorak na Maksimiru protiv Dinama. 

Sopićevo ispunjeno obećanje

Trener Željko Sopić je u nedavnom razgovoru za Sportske novosti otkrio da mu je uprava kluba obećala tri nova pojačanja nakon povijesnog uspjeha. Ulaskom u treće pretkolo Lige prvaka, klub je osigurao najmanje grupnu fazu Konferencijske lige. "U datom trenutku dovedeš one igrače koje možeš, pokriješ se s onime što imaš. Doveo sam Leona Krekovića i Ivana Fiolića, eto, Kreković ja zabio taj pogodak.

Klub je još doveo Vikintasa Slivku, koji je zabio dva pogotka protiv Drite, zahvaljujući njemu smo prošli do Klaksvika. Nakon ovog povijesnog uspjeha, plasmana u Konferencijsku ligu, predsjednik i Uprava su mi obećali da mogu dovesti još tri igrača. Već smo poslali jednu ponudu", rekao je tada Sopić.

Na pitanje planira li dovesti hrvatskog igrača, odgovorio je: "A kaj vi mislite? Pa naravno da želim dovesti još jednog Hrvata." Čini se da mu se ta želja sada i ispunila.

Komentare možete pogledati na ovom linku.

Pročitajte više

 
Komentare možete pogledati na ovom linku.