Španjolska svladala Rusiju s četiri pogotka razlike

RUKOMETAŠI Španjolske s četiri su pogotka razlike svladali Ruse u prvoj utakmici drugog kruga Svjetskog rukometnog prvenstva.

Pobjedom nad Rusijom, Španjolci će se bez pritiska i s više samopouzdanja moći obračunati s ostalim reprezentacijama u skupini u kojoj se nalaze i Hrvatska, Mađarska, Danska te Ćeška, pišu španjolski mediji.

Španjolska je pobijedila rezultatom 33:29. U utakmicu je bolje ušla Rusija, no Španjolci su čestim izmjenama pronašli idealnu šestorku i došli u vodstvo. Na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 17:15 za Španjolsku.

Činilo se da će drugo poluvrijeme biti mirnije. Naime, Španjolci su poveli s pet razlike. No Rusi su se uspjeli vratiti i doći na samo gol zaostatka. U tom trenutku španjolski je izbornik pozvao minutu odmora i Španjolci nakon povratka u igru Rusima ne daju šanse da im se približe, te susret završava s četiri pogotka prednosti za Španjolsku.