The Times i Mirror proglasili Modrića igračem utakmice

LONDONSKI Times proglasio je Luku Modrića za najboljeg igrača utakmice između Tottenhama i West Hama, u kojoj su Spursi slavili s 1:0.

Radi se o dvoboju 32. kola Premiershipa u kojoj su Spursi pobjedom na svom White Hart Laneu skočili na 8. mjesto. Gol odluke zabio je ruski reprezentativac Roman Pavljučenko u 65. minuti, na asistenciju Luke Modrića. Pavljučenko je samo devet minuta ranije ušao u igru.

Modrić je, kao i Vedran Ćorluka, odigrao cijelu utakmicu, te je u Timesu uz epitet igrača utakmice zaradio visoku osmicu. Ćorluka je, pak, dobio slabu peticu.

Niko Kranjčar zabio je za svoj Portsmouth sjajan gol iz slobodnog udarca u 65. minuti na Fratton Parku za konačnih 2:2 protiv West Bromwicha. No, u Timesu, očito, nisu bili impresionirani Nikinom igrom, te su ga ocjenili tek sa šesticom, iako je hrvatski reprezentativac u mnogim medijima bio proglašen za igrača utakmice, uključujući i nedjeljni Mirror, koji na svojoj web stranici ne nudi ocjene igrača.

Mirror je i Modrića izabrao za najboljeg aktera dvoboja između Tottenhama i West Hama.