Topnici kiksali na Wengerov rođendan

MOMČADI koje se bore za vrh ljestvice, Tottenham i Arsenal, kiksale su u 9 .kolu Premier lige. Nakon šest uzastopnih prvenstvenih pobjeda ekipa Arsene Wengera, koji je danas proslavio 67. rođendan, je na svom stadionu odigrala 0:0 protiv novaka u ligi Middlesbrougha.

S druge strane, Tottenham je gostovao kod Bournemoutha i također remizirao 0:0.

Aktualni prvak Leicester, nakon teških poraza od Manchester Uniteda i Chelseaja, kod kuće je svladao Crystal Palace s 3:1. Za Lisice su zabili Ahmed Musa u 42. Shinji Okazaki u 63. i Christian Fuchs u 80. minuti.

Burnley je šokirao Everton 2:1. Sam Vokes zabio je za vodstvo domaćina u 39, Yannick Bolasie izjednačio u 58, ali je u 90. minuti Scott Arfield pogodio za veliku pobjedu Burnleya.

Swansea i Watford odigrali su 0:0, dok je Stoke u gostima pobijedio Hull s 2:0 golovima Xherdana Shaqirija u 26. i 50. minuti.

Sutra u derbiju kola Chelsea će ugostiti Manchester United, dok Manchester City igra protiv Southamptona.