Tottenhamov igrač od 42 milijuna eura izašao nakon 23 minute, navijači ga izviždali

TOTTENHAM je u 31. kolu Premier lige izgubio 3:2 od 14. momčadi na ljestvici, Bournemoutha. Ivan Perišić bio je asistent za prvi pogodak Tottenhama u 14. minuti, kad je pogodio Son. No Bournemouth se vratio u utakmicu pogotkom Vine u 38. minuti. Za vodstvo je pogodio Solanke u 51. Poravnao je Danjuma, ali Outtara je u samoj završnici zabio za šokantnu pobjedu gostiju.

Nitko od Tottenhamovih igrača nije briljirao, no posebno je ova utakmica bila loša za stopera Davinsona Sancheza. Kolumbijac, kojeg su Spursi platili 42 milijuna eura, ušao je u igru u 35. minuti umjesto ozlijeđenog Lengleta. Problem je što su nakon njegovog ulaska pala još dva gola pa je izašao u 58. minuti, a umjesto njega je ušao Danjuma. Navijači su ga izviždali dok je izlazio s terena.