LIGE PETICE

Udinese pobijedio dva dana nakon što je potjerao Tudora

SAMO dva dana nakon smjene trenera Igora Tudora Udinese je pobijedio. U 11. kolu Serie A slavio je 3:1 kod Genoe.

Domaćine je u vodstvo doveo Goran Pandev u 22. minuti. Izjednačio je Rodrigo De Paul u 32. minuti, a u samoj završnici golove za preokret i pobjedu postižu Ken Sema u 87. i Kevin Lasagna u 90. minuti.

Tudorov nasljednik Luca Gotti tako je savršeno startao tek što je preuzeo klupu, a već na ekspresnoj premijeri pokazao je sjajan osjećaj za igru i igrače. Jer strijelca i asistenta (Teodorczyk) za odlučujući gol je u igru uveo naknadno i nešto prije gola.

Hrvatski trener neuspješno je okončao drugu gažu na klupi Udinesea nakon što je u tri dana izgubio dvije utakmice u kojima je primio čak 11 golova: 1:7 protiv Atalante i 0:4 kontra Rome.