UEFA "slini" zbog Modrićevog poteza. Pogledajte što je objavila

Screenshot: UEFA

UEFA je na društvenim mrežama objavila potez Luke Modrića u polufinalnoj utakmici Lige prvaka u Münchenu između Bayerna i Real Madrida (2:2). Veznjak Reala s centralne linije unutarnjim dijelom kopačke poslao je loptu u prostor za suigrača Viniciusa Juniora, koji je pobjegao čuvaru Kimu Min-jaeu. Brazilac je potom pucao iz teškog kuta, a golman Manuel Neuer je obranio.

UEFA je u opisu videa napisala "Luka" te stavila emotikon koji slini, čime se divi potezu kapetana hrvatske reprezentacije. UEFA-inu objavu pogledajte OVDJE.

Vinicius je u prvom susretu doveo Real u vodstvo u 24. minuti, Bayern je okrenuo preko Leroya Sanea i Harryja Kanea u 53. i 57. minuti, a potom je Vinicius u 83. minuti iz penala svojim drugim golom poravnao rezultat. Trener Reala Carlo Ancelotti uveo je Modrića u 75. minuti.