Velika pobjeda Lovrena. Usput je olakšao posao Tudoru

LYON je na svom terenu pobijedio Lens 2:1 u 23. kolu Ligue 1. Domaćine je u vodstvo doveo Alexandre Lacazette u 23. minuti. U 39. minuti izjednačio je Machado. Konačan rezultat postavio je Rayan Cherki, asistent za prvi gol domaćina.

Dejan Lovren, koji se prije mjesec dana vratio u klub za koji je igrao od siječnja 2010. do lipnja 2013., odigrao je cijelu utakmicu za Lyon. Lovren i njegov klub nastavili su seriju nepobjedivosti i protiv najtežeg protivnika u zadnje vrijeme. Lyonu je ovo šesta utakmica zaredom bez poraza, ali i najveća pobjeda u tom nizu zato što je Lens klub iz vrha, koji se pobjedom kod Lyona računao priključiti Tudorovom Marseilleu u lovu na prvaka i lidera PSG-a. Umjesto toga, pobijedio ih je Lyon, koji je sada na šest bodova od petog mjesta što vodi u Europu.