VIDEO Arsenal je opet lider. Pogledajte golčine i impresivne akcije

Screenshot: Twitter

ARSENAL je domaćom pobjedom nad Nottingham Forestom (5:0) vratio prvo mjesto Premiershipa od Manchester Cityja. Svih pet golova Gunnersi su zabili nakon lijepih akcija ili su sama poentiranja bila golčine. U 5. minuti Gabriel Martinelli je efektno glavom zabio na centaršut Bukaya Sake.

U prvih sedam minuta nastavka Reiss Nelson je s dva gola riješio meč. Oba su postignuta nakon odličnih akcija, driblinga i minijatura u kaznenom prostoru gostiju. U 57. minuti je Thomas Partey sjajno pod prečku iz daljine postigao četvrti Arsenalov gol, a konačan rezultat postavio je, također lijepim golom, Martin Odegaard u 78. minuti.