BUNDESLIGA

VIDEO Bayer i Borussia odigrali utakmicu sa sedam golova

BAYER LEVERKUSEN i Borussia Dortmund odigrali su jednu od najluđih utakmica ove sezone. U četvrtom kolu Bundeslige Borussia je pobijedila 4:3 u utakmici punoj preokreta.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ GOLOVE

Bayer je poveo pogotkom Floriana Wirtza u devetoj minuti. Borussia je izjednačila u 37. pogotkom Erlinga Halanda. Bayer se u vodstvo vratio golom Patrika Schicka u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

Gosti izjednačuju golom Juliana Brandta u 49. minuti, no Bayer ponovno vodi u 55. golom Mousse Diabyja. Potom slijedi preokret.

Raphael Guerreiro u 71. minuti pogađa za izjednačenje, a Haland u 75. minuti iz penala zabija za 4:3 Borussije Dortmund.

Za Dortmund je debitirao hrvatski stoper Marin Pongračić, koji je zadnjeg dana prijelaznog roka stigao iz Wolfsburga. Pongračić je igrao do 83. minute. Umjesto njega je ušao Mats Hummels.