RENATO KELIĆ, 20-godišnji hrvatski nogometaš, postigao je pogodak za svoj Slovan iz Libereca u domaćoj pobjedi nad Sigmom Olomouc 3:0 u ogledu 23. kola češkog prvenstva.

Hrvatski branič odigrao je cijelu utakmicu, a u 72. minuti postigao je gol za konačniih 3:0. Bio je to drugi prvenstveni pogodak Vinkovčanina ove sezone.

Slovan Liberec na ljestvici Gambrinus lige zauzima 8. mjesto s 30 bodova. Vodeća je Viktoria Plzen s 55 bodova.

Vrdoljak zabio šesti pogodak za Legiju

Šesti je ligaški gol sezone postigao Ivica Vrdoljak za varšavsku Legiju u 2:2 remiju protiv Zaglebije. Precizan je kapetan kluba bio s bijele točke.

Drugoplasirana momčad poljskoga prvenstva, u kojem je u tijeku 21. kolo, dva se puta vraćala iz rezultatskog zaostatka, a nekadašnji veznjak zagrebačkog Dinama zabio je za 1:1 pred sam kraj prvoga poluvremena.

Od šest prvenstvenih golova ove sezone Vrdoljak ih je četiri zabio s bijele točke.

Na ljestvici najboljih poljskih klubova čelno mjesto drži Wisla s 40 bodova iz 20 utakmica. Uz susret više Legija ima osam bodova manje, kao i Jagiellonia kojoj tek predstoji odigrati svoju utakmicu 21. kola.