POTEZ SEZONE

VIDEO Mamićev igrač zabio je gol godine

JEDAN OD najboljih, ako ne i najbolji gol sezone pao je sinoć u ligi Saudijske Arabije.

U velikom derbiju Al Nassr je pobijedio Al Hilal koji vodi Zoran Mamić 3:2 i preskočio ga na prvom mjestu pet kola prije kraja prvenstva.

Domaćini su do pobjede došli golom Bruna Uvinija u sedmoj minuti sudačke nadoknade, ali potez utakmice viđen je u 78. minuti. Bivši igrač Watforda Andre Carrillo savršeno je proigrao Salema Al Dosawryja koji se odlično ubacio iz drugog plana.

A historic goal by saudi player salem al-dosarry of al-hilal club against al nasir club

Mamićev bek sjurio se u šesnaesterac i riješio se jednog igrača, da bi onda na pola četvornog metra prostora fantastičnim driblingom izbacio golmana i još jednog braniča. Uz gol-aut liniju se doslovno prošetao do gola i zakucao loptu za 2:2.