DINAMO U EUROPI

VIDEO Oršić doveo Dinamo u vodstvo protiv Bodoa

Screenshot: Reddit

DINAMO i Bodo susreli su se na Maksimiru u uzvratnoj utakmici play-offa Lige prvaka. Dinamo je poveo već u četvrtoj minuti, a gol je zabio Mislav Oršić. Dominik Livaković započeo je akciju preciznim ispucavanjem na Petkovića, koji je osvojio zračni duel i lopta je došla do Baturine.

Mladi je Dinamov veznjak osvojio nešto prostora te pravovremeno proigrao Oršića na lijevoj strani. Krilni napadač Dinama ušao je na desnu nogu, pucao je jednom u blok, no nakon odbitka je lijevom nogom izbliza potkopao loptu koja je ušla u mrežu norveške momčadi.

Bruno Petković postigao je fantastičan pogodak škaricama za 2:0 u 35. minuti. Stefan Ristovski je ubacio s desne strane, a Petković je u gužvi prvo primirio loptu i zatim škaricama neobranjivo pogodio. Na 2:1 je smanjio u 70. minuti Gronbaek. Nakon 90 minuta rezultat je ostao 2:1 i utakmica je ušla u produžetke. Dinamo je nakon produžetaka slavio 4:1 te prošao u grupnu fazu Lige prvaka.